KARIÉRA V Hutní montáže, a.s.

V našem týmu rádi uvítáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí být součástí společnosti, která navazuje na dlouhodobou tradici v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí, dodávek a montáží mostů, montáží technologických zařízení, pronájmu jeřábové techniky a projektování a inženýring strojů a zařízení pro povrchové dobývání i skladování nerostů.

Jestli vás láká příležitost tvořit budoucnost, hledáte práci, jejíž výsledek nezmizí se změnou trendu, a máte odvahu vyniknout v úzce specializovaném oboru, tak čtěte dále.

AKTUALNÍ VOLNÉ PRACOVNÍ POZICE

NEVIDÍTE ZDE MÍSTO, O KTERÉ BYSTE MĚLI ZÁJEM?

Nevadí! Stejně se nám ozvěte a zašlete svůj životopis.

Vložte životopis (pdf, doc, docx, rtf)
* Povinný údaj
Odesláním formuláře souhlasíte s Ochranou osobních údajů.

Souhlasím, aby společnost Hutní montáže, a.s. zpracovávala mé osobní údaje po dobu 3 let a aby mě kontaktovala, pokud pro mě bude mít vhodnou pracovní pozici.

Uděluji tímto souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Hutní montáže, a.s., se sídlem, Ruská 1162/60, 703 00 Ostrava-Vítkovice, IČO 15504140, kontaktní e-mail: gr@hutni-montaze.com (dále jen „správce“), pro účely evidování mé osoby a nabízení vhodných pracovních příležitostí. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání osobních údajů. Souhlasím s tím, že údaje mohou být poskytnuty společnostem ve skupině správce, jejichž přesný a aktuální seznam je uveden na webové stránce witkowitz.cz. Beru tímto na vědomí, že tento souhlas mohu kdykoli odvolat, a že mám právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, výmaz, případně omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování, jakož i právo na přenositelnost údajů.© 2024 Hutní montáže, a.s. | firla.eu