Montujeme velké věci

Za více než sedemdesatiletou historii byly Hutní montáže dominantní firmou v ČR v oboru dodávek a montáží ocelových konstrukcí průmyslových hal, staveb občanské vybavenosti a sportovních staveb...

Hutní montáže

Společnost Hutní montáže, a.s. je v rámci České republiky tradiční a největší firmou v segmentu montáží, oprav a údržby průmyslových a energetických celků a infrastruktury.

Společnost podniká v oblasti dodávek a montáží ocelových konstrukcí, dodávek a montáží mostů, montáží technologických zařízení a pronájmu jeřábové techniky.
Předmětem zájmu společnosti jsou kromě tuzemského trhu především země EU, ale také zámoří jako Uruguay a Jihoafrická republika.

Společnost Hutní montáže, a.s. je silnou, konkurenceschopnou a stabilní firmou. Jejím základním cílem je trvalý rozvoj a posilování dlouhodobé prosperity společnosti.

Vysoká kvalita služeb

V naší společnosti jsou zaměstnáni odborníci s dlouholetými zkušenostmi s výrobou dílů pro daná odvětví. Tím je zajištěna kontinuita zkušeností, a proto jsme schopni dodávat výrobky a poskytovat služby vysoké kvality.

 

výroba

Montáž

Více

výroba

Pronájem jeřábů

Více

výroba

Kvalita, certifikace

Více

výroba

Kariéra

Více

Naše hlavní obory činností

Hutní montáže jsou zavedenou společností v oboru montáže ocelových konstrukcí, montáží, oprav a údržby průmyslových objektů, energetických celků, infrastruktury atd. Další činností společnosti je v současné době projektování a inženýring strojů a zařízení pro povrchové dobývání i skladování nerostů vč. montáže těchto strojů.

více

Máte zájem o naše služby?

Neváhejte a napište nám. Rádi Vám vyjdeme vstříc.

 

nezávazná poptávka

© 2024 Hutní montáže, a.s. | firla.eu